°•°Jarní móda°•°

26. ledna 2009 v 14:35 | Sabie |  →mÓdNÍ tReNdY a HiTy(+mOjE nÁkUpY)Chcete-li vidět do světa módy, tak právě přehlídky, jakoby nás zasvětili do nějaké zvláštní záležitosti: v tomto případě do nejnovějšího jarního trendu, který brzy uvidíme i ve výkladech.

Čerstvá, mladistvá, městská a hodně barevná. Tato veselá nálada se projevuje nejen ve zvolených látkách, ale i v kombinacích oděvů. Odvážné barvy a překvapivý výběr jsou charakteristické pro letošní jarní módu. Ba co víc, ten kdo se chce oblékat trendově, může směle skloubit dohromady různorodé kusy oblečení typické pro různé kultury a podnebí.

Dobrou zprávou je, že se do módy znovu vrací funkcionální oblečení: pletené věci, vesty, džínové sukně a vůbec, džíny ve všech množstvích a ve všech možných typech oděvů. V pánské módě budou rozhodující vršky s hlubokým výstřihem a košile.

Doplňky budou i nadále hrát důležitou úlohu, takže asi těžko odoláte koupi několika nových širokých pásků. Obrovské sluneční brýle a kuličkové korále nám rozjasní někdy až příliš vážné všední dny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama