Březen 2009

→♥°oBjEdNaNé VěCi°♥←

27. března 2009 v 17:20 | Sabie
Zajímavost: Jedním z dalších trendů, které budou zaujímat první místa letošní jarní a letní sezóny, jsou celobarevné střevíce s klínovými podpatky. Letošní London a Paris Fashion Week odhalily, že tento trend je skutečně žhavou novinkou, která mnoho zákaznic na první pohled zaujala. Chcete-li být v létě in, pak si pořiďte boty na klínovém podpatku.→♥JaRnÍ nÁkUp č.3♥←

21. března 2009 v 19:08 | Sabie
Střapce a střapečky jsou věčným tématem, které doplňuje nejrůznější módní trendy. Letošní jarní a letní sezóna opět nezklamala a přináší spoustu modelů, doplňků a šperků, kde jsou střapce neodmyslitelnou součástí! Zejména díky kolekci návrhářky Alberty Ferretti, která na střapcích postavila většinu svých předvedených oufitů pro letošní jaro a léto, se střapce staly horkou módní novinkou. Inspirujte se tímto trendem také vy a pořiďte si do šatníku oblečení či módní doplňky se střapci.


→♥JaRnÍ nÁkUp č.2♥←

7. března 2009 v 20:23 | Sabie
Nebojte se růžové barvy, nyní je aktuální•

Paříž (Vogue.co.uk) - Už dávno neplatí, že je barvou mladých dívek. Na nedávném londýnském Fashion Weeku se růžová objevila v mnoha provedeních. Velmi aktuální je také "starorůžová", tedy růžová s příměsí jiné, tlumenější barvy. Inspiraci můžete čerpat z mnoha podzimních kolekcí, mezi nimi například Stella Mc Cartney, Moschino, Oscar de la Renta, Bluemarine nebo Fendi.