→°Lady Dior - kolekce pro tuto sezónu°←

29. května 2009 v 19:55 | Sabie |  →°LEKCE KRÁSY°: trendy, rady, tipy, triky a péče o sebevědomí
Dior představuje více než 60 let záruku ženskosti, elegance, originality a modernosti, a to nejen v oblékání, ale ve stejné míře i v oblasti kosmetika a líčení. Nová make-up kolekce značky Lady Dior pro toto jaro sebou přináší nové produkty, nové trendy, ale starou známou kvalitu a luxus.


Nejlepší kousek - "kabelková tvářenka"


Jedním z nejlepších kousků nové kosmetické kolekce od Diora je tvářenka v luxusním "kabelkovém" provedení. Tímto označením ale nemáme na mysli fakt, že ji můžete dát do kabelky, nýbrž to, že ji tvarově věrně napodobuje - samozřejmě v miniaturním vydání. Elegantní černé pouzdro z kůže zasazené do stříbrného kovového lemování, to vše ve tvaru kabelky s oušky. Fascinujícím detailem je přívěsek s písmeny D,I,O,R a viditelné jsou i drobné iniciály "CD", poukazující na značku. Obsahem elegantního pouzdérka je pak tvářenka ve dvou odstínech. Tvářenku Dior používá s oblibou, protože dodává "zdravou" barvu.


Tajemné stíny

Stylového provedení se od Diora dočkaly i oční stíny. Z barviček volil odstíny bronzové, a samozřejmě nezapomněl na stylové balení. Krabička s pěticí hnědavých stínů, z nichž prostřední se dočkal i loga "CD" je se dvěmi štětečky po stranách nejen stylová, ale i velmi praktická. Hnědé a zlatavé stíny jsou každopádně u Diora aktuálním trendem číslo jedna, takže pokud se vám tahle značka a její styl líbí, určitě by se podobný odstín ve vaší soukromé sbírce líčidel měl objevit.

Cena z vlastní zkušenosti : kolem 2 000,-

Tyhle první máme s mamkou a jsou kráásný :o)

Rty k zulíbání


Naprostou samozřejmostí jsou pak aktuálně výrazné rty. Rozhodně tím ale nemáme na mysli rudé nebo jiné do očí bijící barvy. Naopak trendy je velký objem a lesk v jemně růžovém tónování. Pro tyto potřeby má Dior ve své kolekci několik růžových rtěnek i lesků na rty.


Cena z vlastní zkušenosti:

Lesk na rty - 819,-
Rtěnka - 768 ,-
Tento lesk na rty máme a je úúúžasnej :o* a tu rťenku taky - tu nejvíc napravo :o)

Drápky v růžové


Na doplnění celkového dojmu přidal Dior ještě pár laků na nehty v růžových odstínech. Na první pohled nenápadné, přesto vypoví dost o vašem stylu i vkusu.

Cena z vlastní zkušenosti:

660,-
↑ Módní barva - pudrová :o* ↑

Ten první lak máme taky a je úúúžasnej :o*!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama