→°Deset nejmódnějších barev pro tohle léto!!!°←

8. července 2009 v 15:11 | Sabie |  →mÓdNÍ tReNdY a HiTy(+mOjE nÁkUpY)
Tu tabulku jsem sama vytvořila, že je krásná? xD Úúúžasný barvy :o*!!!Léto tradičně vyvolává pocit hravosti a nových začátků, proto módní návrháři a značky čerpají inspiraci z rozkvétajících květin a veselých barev. Návrháři pro nadcházející sezónu upustili od tmavých tónů a naopak, zamilovali se do průsvitných a neutrálních tónů, ačkoliv několik šťavnatých odstínů v top 10 barvách najdeme také.

Každá nová sezóna přináší novou paletu módních barev. Některé zůstávají, jiné se zase mění. V letošní jarní sezóně se můžeme těšit na neutrální i výraznější barevné odstíny, mezi kterými jednoznačně figuruje zelená, modrá, fialová, růžová nebo šedá. Převládají studené odstíny, od kterých můžeme v parném létě čekat příjemné osvěžení.


Fuchsiová červeň


Fuchsiová červeň je barva plná mystičnosti, spirituality a srdečnosti. Je směsicí modré a červené barvy, takže se k ní skvěle hodí studené barvy. Na fuchsiovou červeň se soustředilo množství návrhářů a stala se nedílnou součástí letošních jarních kolekcí. Přestože fuchsiová červeň působí na první pohled velmi extravagantně a energicky, budete si v ní připadat klidně a vyrovnaně.Lososově růžová


Lososově růžová barva je v posledních letech jednou z nejoblíbenějších barev vůbec, a to nejen v módním návrhářství, ale i v mnoha jiných oblastech designu. Lososová barva je plná hravosti a elegance a ve vašem jarním šatníku by rozhodně neměla chybět. Hledáte-li barvu, která je tajemná a zároveň velmi neobvyklá, pak se poohlédněte po nějakém lososově růžovém modelu.


Palácově modráHonosně působící palácově modrá barva, je doslova nabitá pozitivní energií. Je rovněž symbolem smíru, klidu a uvolnění, představuje rovněž oddanost a uvolněnost. Tato barva rovněž nabízí velké množství kombinací s jinými barevnými odstíny. Tento studený odstín modré se stal ústředním motivem mnoha jarních kolekcí. Ostatně, přesvědčte se o tom sami v naší fotogalerii.


Skelná zelená


Zelená barva je symbolem klidu, míru a vyrovnanosti. Skelná zelená navíc obsahuje příměs smaragdové, a to je ten pravý důvod, proč na první pohled zaujme a působí velmi netradičně. V letošních jarních kolekcích naleznete množství modelů provedených právě v tomto barevném odstínu. Navíc, všimněte si především poloprůhledných modelů, které vypadají skutečně kouzelně.


Superžlutá


Superžlutá barva si získala oblibu již v minulých sezónách, a to jak u žen, tak u mužů. Superžlutá je barva nabitá obrovskou energií a pozitivní náladou. Chcete-li skloubit trendový odstín s pocitem uvolněnosti, pohodlí a nevyčerpatelné energie, pak se zahalte do superžluté!


Tmavě citrónová


Tmavě citrónová barva je v podstatě teplý odstín světlejší zelené, který je velmi oblíbený především u žen. Je symbolem odvahy a dobré nálady, a možná proto se stala jednou z hlavních barev mnoha letošních dámských kolekcí.


LevandulováLevandulová barva je jednou z nejkrásnějších barev, která sluší výhradně ženám. Symbolizuje čistotu a tajemno. Přestože je levandulová tolik oblíbená, v letošních jarních dámských kolekcích se z uvedených barev vyskytuje nejméně. Pokud si tedy pořídíte levandulový outfit, víte, že budete originální.
Zářivě zelenáTento chladný odstín zelené barvy je na první pohled okouzlující. Není divu, že si našel místo v žebříčku top deseti jarních ženských barev. Je to barva často používaná pro samotné oblečení, neméně často však také pro módní doplňky. Je dobře kombinovatelná s mnoha jinými odstíny, například šedou, žlutou, ale také studenou modrou.Břidlicově šedá


Tento zvláštní odstín šedé barvy je na první pohled velmi netradiční. Jedná se o neutrální barvu, kterou lze dobře kombinovat s jinými barevnými odstíny. Tato barva zaujímá jedno z předních míst na žebříčku top deseti jarních barev.


Prašná růžová


Tzv. prašná růžová patří mezi jedny z nejoblíbenějších odstínů růžové. Je vhodná pro ženy, které se neodváží obléci si vykřičenou růžovou a zároveň chtějí vypadat elegantně. Prašná růžová symbolizuje vyrovnanost, originalitu a v neposlední řadě otevřenost a inteligenci.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama