°♥°Love, Chloé - okouzlující luxusní parfém, který se stal mou osobitou vůní!°♥°

26. února 2011 v 13:08 | Glamour Queen |  →°LEKCE KRÁSY°: trendy, rady, tipy, triky a péče o sebevědomí

Vůně Chloé je zosobněním přirozené elegance a životního postoje opravdových žen. Chloé představuje sofistikovaný, ale přesto dostupný, osobní styl. Chloé je o intimnosti zachycené v každém detailu. Ztělesňuje moderní brand s ikonickými střihy a barvami. Zachycuje krásu, energii, uvolněný osobitý styl a eleganci s jemným dotekem současnosti.

(Komerční článek vůně)  • Spojení módy s opravdovým smyslem pro krásu a eleganci.
  • Ženskost a rafinovanost.
  • Především o ženě, ne jen o šatech, které má na sobě.
  • Žena je sebevědomější a osobitější.
  • Ztělesňuje smyslnost, ženskost a sofistikovanost.
  • Oslava zářivé, spontánní ženskosti.
  • Volnost a půvab.
  • Nakažlivá krása.


Vůně

Po úspěšném uvedení původní vůně Chloé Eau de Parfum, která nadčasovým způsobem vyjadřuje podstatu celého brandu a romantickou ženskost, vznikla myšlenka odhalit vyspělejší a sofistikovanější stranu Chloé. Chloé nyní přináší delikátní vůni Love, Chloé inspirovanou intimností vnitřní krásy. Je vyjádřením všech nádherných ingrediencí, které se v parfémářství používají. Lehká pudrová vůně se smyslným květinovým probuzením se snoubí s pižmem a nádechem pudru. Přetrvávající pudrový aspekt zahalí vaši kůži stejně jako ženská aura v každém okamžiku. Love, Chloé se stane vaším nepostradatelným a nádherným doplňkem. Květinovo-pudrová vůně Love, Chloé představuje konečnou sofistikovanou eleganci.


Love, Chloé žena ztělesňuje současnou ženu, mladou ve svém srdci, s nespoutaným stylem a volností. Love, Chloé žena je volnomyšlenkářská, okouzlující, ženská a velmi aktivní. Tato vůně představuje vnitřní krásu propletenou s životní zkušeností. Přijímá život s velkorysostí, nenuceností a potěšením. Přestože je mladá, vyzařuje z ní sofistikovanost a inteligence. Je naprosto nadčasová. Je krásná svým zevnějškem a ještě krásnější svou duší. Love, Chloé žena miluje život a dokáže lidi rozesmát v jediném okamžiku. Její přirozený šarm je patrný z každého kroku. Vůně, kterou nosí, se klaní jedinečné osobnosti a její auře. Má silnou osobnost, je energická, vitální, a přitom elegantní. Modelka Raquel Zimmermann perfektně ztělesňuje ducha této značky i vůně.Složení vůně :

Hlava : květ pomerančovníku, růžový pepř

Srdce : kosatec, hyacint, heliotrop, mandle, vanilka

Základ : pižmo, pudr, rýžový prášek

Love, Chloé mě dostala... Je tak nádherná, luxusní, okoulující. Cítím se s ní úúúžasně. Jsem zahalená její magickou hedvábnou vůní celý den. Jsem ráda, že se právě tento parfém stal mou osobitou vůní.

Love, Chloé I ♥ YOU !!! <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama