°>°>Je čas pořídit si novou vůni na tuto sezonu! Já vsadila na neodolatelnou Eau de Ruby Lips!<°<°

12. května 2011 v 20:52 | Glamour Queen |  →°LEKCE KRÁSY°: trendy, rady, tipy, triky a péče o sebevědomí

Je čas pořídit si novou svěží vůni! Eau de Ruby Lips mě zcela nadchla, proto jsem si ji zvolila pro tuto sezónu. Přišlo nové období, přechod mezi jarem a létem je nejpříjemnější z celého roku. Je velice vhodné vybrat si novou vůni s akcentem a kompozicí ladící k atmosféře této doby.
Eau De Ruby Lips značky Salvador Dalí je vůně bílých květů výjimečné svěžesti a zralého ovoce, které svádí k nakousnutí. Dokáže překvapit, zaujmout i zcela nadchnout, stejně jako umění Salvadora Dalího. Eau De Ruby Lips je osvěžující jako ledová ovocná dřeň a šťavnatá jako čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce. Směsici zimolezu, ananasu, bílé magnólie a cedrového dřeva prostě neodoláte.


Hlava

růže, grapefruit

Srdce

ananas, zimolez, bílá magnólie

Základ

cedrové dřevo, pižmo


Na lahvičce nevidíte jen nějaké obyčejné rty. Jsou to dokonalé rty bohyně Afrodity! Níže bude vysvětleno proč.

Eau De Ruby Lips je svěží, teplejší, mírně sladká, květinově-ovocná dámská vůně s ambrovým nádechem.
Pro toto období přímo stvořená!

Charakteristika:
květinová; ovocná, svěží, jiskřivá
Kompozice:
ovocná dřeň, bílé zvonky konvalinek, ananas, zimolez, bílá magnolie, cedrové dřevo, pudrové pižmo

Je zdrojem zářivé a jemné ženskosti, vůně bílých květů a zralého ovoce, které svádí k ochutnání. Působí jako pohlazení.


Je okouzlující, půvabná, magická, jemná, lehká, příjemná, romantická, elegantní, ženská, sladká, ale zároveň svěží; květinová, ale zároveň i ovocná, teplá a zároveň i ledová, obohacená o smyslné cedrové dřevo a pudrové pižmo. Tato kombinace je prostě neodolatelná... I LOVE IT! <3logo Salvador Dalí

Salvador Dalí je jeden z nejznámějších a nejrosporuplnějších malířů 20. století. Získal si světovou proslulost díky svým originálním surrealistickým malbám. Dalí okolo sebe vytvořil mystickou auru a mnoho odborníků se dodnes pře, zda byl tento katalánský rodák šílenec nebo génius obdařený ďábelskou inteligencí. Jeho vůně jsou velmi oblíbené nejen pro své složení, ale i díky tomu, že každý flakon je malým uměleckým dílem. Flakony jsou povětšinou inspirovány Praxitelovou sochou bohyně Afrodity. Byl naprosto fascinován její krásou a dokonalostí její něžné tváře. Ve svých dílech i v designu flakonů vdechl vlastní život jejim rtům a nosu. Preciznost zvládnutí "lahviček" pouze podtrhuje jedinečnost parfémů, které jsou velmi příjemné a velmi dobře se nosí. Mezi nejoblíbenější parfémy patří Salvador Dalí Eau de Ruby Lips či Agua Verde.Úplně mě fascinuje, jak móda, parfémy, kosmetika aj. souvisí s uměním... Je to úúúžasné.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama